20 Haziran 2018 Çarşamba | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun.:. Hakkari,Şemdinli,Çukurca
GÜNCEL     SİYASET     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİNEMA     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YAŞAM    

3 yeni KHK ile Hakkari'de 38 kişi ihraç edildi

10.01.2017 16:06

15 Temmuz 2016 tarihindeki darbe girişiminin ardından ilan edilen OHAL kapsamında çıkartılan yeni Kanun Hükmündeki Kararnameler ile Hakkari’de çeşitli kamu kurumlarında çalışan 38 kişi ihraç edildi.

15 Temmuz darbe girişiminden sonra ilan edilen Olağanüstü hal kapsamında (OHAL) çıkarılan 3 yeni  Kanun Hükmünde Kararname, Resmi Gazete'de yayınlandı. 

İşte 679, 680 ve 681 numaralı KHK'lar kapsamında Hakkari ve ilçelerindeki ihraç edilenlerin listesi

Hakkari Kapalı Ceza İnfaz Kurumu: Cezaevi 2. Müdürü Erdal Erdem; İnfaz Koruma Memurları Ahmet Beyter ve İhsan Beyter;  Yüksekova Adliyesi: Mahmut Aydoğdu;  İş- Kur Hakkari İl Müdürlüğü: Mehmet Abi, Cihan Doğan ve Şaban Ertunç,  SGK Hakkari İl Müdürlüğü: Abdurrahman Eslen, Mehmet Polat ve Namet Akar, Çevre ve Şehircilik Hakkari İl Müdürlüğü: Hacı Demir ve Yusuf Tek Hakkari Devlet Hastanesi ve Sağlık İl Müdürlüğü: A. Mecit Seven, Ali Çallı, Bedrettin Endakçı, Cemil Kaya, Davut Tekçe, Emrah Alim;  Faruk Temel, Hamit Zirek, İbrahim Güleryüz, İsmet Temeş; Kübra Uygun, Musa Bor; Nadir Harmankaya, Orhan Alim, Sait Dede, Salih Tunç, Servet Murat Demiralp, Şaban Kara, Talip Şimşek, Vehbi Güler, Yücel Akalın, Zübeyde Yiğit, Yüksekova Devlet Hastanesi: Mehmet Faruk Erkozan, Şemdinli; Devlet Hastanesi Emrah Acari, Çukurca Devlet Hastanesi: Melek Zeytin ve Şükrü Güzel


 • 3 yeni KHK ile Hakkari'de 38 kişi ihraç edildi,

 •     DİĞER GÜNCEL HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Sinema
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.