18 Ekim 2019 Cuma | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun.:. Hakkari,Şemdinli,Çukurca
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

Canan'dan HDP seçim bürosuna ziyaret

29.03.2019 16:40

Siyasi partileri ziyarete eden HDP’li eski milletvekili Esat Canan, bugün de HDP Yüksekova Seçim bürosunu ziyaret etti.

YÜKSEKOVAGÜNDEM

HDP Hakkari eski Milletvekili Esat Canan'ın Yüksekova'daki belediye başkan adaylarını ziyaretlerini sürdürdü. Dün AK Parti Yüksekova Belediye Başkan adayını ziyaret eden Canan, bugün de HDP Yüksekova seçim bürosunu ziyaret etti.

Burada açıklamalarda bulunan Canan, “Hepimizin amacı toplumsal barışı sağlamaktır. Ben de bunu bir görev olarak düşünüyorum. Dün de söyledim, seçimler demokrasinin bayramıdır. Elbette demokratik yarış esastır. Seçimin hoşgörü ve barış içerisinde geçmesini diliyorum. İnşallah herhangi bir nahoş durum yaşanmaz. Çok demokratik bir seçim yaşanır. Halkımız da kararını verir. Biz de halkımızın kararına saygı duyarız” dedi.1HDP Yüksekova Belediye Eş Başkan adayı Remziye Yaşar ise “Biz de vekilimizin ziyaretinden dolayı memnun olduk. Tekrar hoş geldiniz diyoruz. Elbette kaygılarımız ortaktır. Hepimizin kaygısı gerçekten Yüksekova'yı güzelleştirmektir. Bizim için de esas olan bu halkın huzurudur. Elbetteki bu halkın güzel bir hizmete ihtiyacı vardır. Bu hizmet doğrultusunda halkın huzuru, refahı bizim için de esastır. Bunun için de elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya devam ediyoruz. Bu, demokratik bir seçimdir. Tüm partiler ile yarışıyoruz. Elbetteki ziyaretler olur. Partiler çok da fark etmiyor. Halkımız 31 Mart'ta kararını belirleyecektir, buna inanıyoruz. Duygusal, değerlerine bağlı bir halkız. Bu halk en doğru kararı verecektir” şeklinde konuştu.i-1HDP İlçe Eş Başkanı Hüsnü Beşer ise, “Birlik, beraberliğimizi korumalıyız. Beraber hareket etmemiz lazım. Birlik oldukça daha çok başarılı oluruz. Bu halkın iradesi gasp edilmiş. 3 senedir kayyumun elinde.  Kayyum, halkı açık ve net cezalandırıyor” ifadelerini kullandı.


 • HDP, YÜKSEKOVA,

 •     DİĞER SİYASET HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.