24 Mart 2019 Pazar | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun.:. Hakkari,Şemdinli,Çukurca
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

''Çocuklarımız düştükten sonra mı kapanacak''

14.04.2018 16:23

Hakkari'nin Tekser konutlarında belediye ekipleri tarafından açılan çukur tehlike saçıyor.

Atık su hattında meydana gelen kaçağın tamiri için iki gün önce Hakkari'nin Sümbül mahallesinde bulunan Tekser konutlarında belediye ekipleri tarafından kazılan ancak hala kapatılmayan Çukur oluşturduğu tehlikenin yanı sıra etrafa yaydığı kötü koku ile de bölge sakinlerinin tepkisine neden oldu.

Tekser konutlarında meydana gelen kaçağı tespit etmek amacıyla kazılan ve etrafına güvenlik amacıyla birkaç kum torbası bırakılan çukur mahalle sakinlerinin tepkisine neden oldu.

Mahallede küçük çocuklar olduğunu belirten vatandaşlar içi su dolu çukurun büyük tehlike yarattığını belirterek görevlilerin daha duyarlı davranması gerektiğini ifade etti. Yaklasık 2 gündür açık bırakılan 1.5 metre derinliğindeki çukurdan etrafa pis kokular geliyor. Çocuklarımız dışarda oynayamıyor Allah korusun biri düştüğü zaman mı kapatılacak, Özellikle geceleri fark edilmesinin zor olduğunu ifade eden bölge sakinleri geceleri bu çukurun bulunduğu yolu kullanan araçların ve yayaların düşebileceğini dile getirdi.(Hakkari objektif) •     DİĞER YEREL HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.