18 Eylül 2018 Salı | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun.:. Hakkari,Şemdinli,Çukurca
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

Futbol Yaz Okulu kayıtları devam ediyor

04.07.2018 10:17

Yüksekova Belediye Spor yönetimi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği futbol yaz okulu kayıtlarının devam ettiğini söyledi.

YÜKSEKOVAGÜNDEM

Çocukların yaz tatillerine verimli bir şekilde değerlendirmelerine ve eğlenirken öğrenmelerine imkân sağlamak amacıyla futbol yaz okullarını düzenlediklerini belirten kulüp yönetimi, “Çocuklarımızı ve gençlerimizi çok önemsiyoruz. Onların iyi yetişmelerini sağlamak adına hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyoruz. Haziran'da başlayan kayıtlarımıza çocuklarımızın ilgisi her sene olduğu gibi bu senede son derece yoğun olmaktadır” dedi.

Müracaat etmek isteyenlerin sağlık raporu ve kimlik fotokopisi ile Yüksekova Belediye spor kulüp başkanlığına başvuruda bulunabileceği kaydedildi.

Kurs hakkında detaylı bilgiye (0544) 860 41 38 telefon numarasından ulaşılabileceği bildirildi.


 • yüksekova belediyespor,

 •     DİĞER SPOR HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.