18 Ekim 2019 Cuma | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun.:. Hakkari,Şemdinli,Çukurca
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

HDP'li Eşbaşkanlar, Yaşar ve Sarı'dan ilk açıklama

01.04.2019 12:16

31 Mart yerel seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Yüksekova Belediye Başkanlığı’nı HDP adayları Remziye Yaşar ve İrfan Sarı kazandı. Yaşar ve Sarı tebrikleri kabul etti.

YÜKSEKOVAGÜNDEM

Resmi olmayan sonuçlara göre, oyların yüzde 65,87'sini kazanan eş başkanlar, HDP ilçe binasında tebrikleri kabul etti.

Burada kısa bir açıklama yapan Yaşar, “Seçim süreci boyunca yanımızda olan, desteğini esirgemeyen, çalışmalarımızda emek veren herkese teşekkür ediyoruz. Bugün buraya gelip bizi tebrik eden halkımıza teşekkür ediyoruz. Seçim geride kaldı. Biz halkımıza inandık, güvendik. Onlara hizmet sözü verdik. Bu halk her şeyin en iyisini hak ediyor ve biz de bu amaç doğrultusunda çalışacağız. Bizi yanıltmayan halkımız için ne yapsak az. Bizim için asla ötekiler diye bir şey olmayacak. Bütün halkımızın hizmetinde olacağız” dedi.Sarı ise, “Yine bir maratonun sonuna geldik. İyi bir yarış verdik. İyi bir yarış sonucumnda bu noktaya geldik.Bu vesile ile Yüksekova halkına almıiş olduğumuz sonucu armağan ediyoruz. Yüksekova halkının bu başarısını göğüsledik ve nbiz bunu sonuna kadar projeleri gerçekleştirmek üzere yola çıktık. Sizin sayenizde buradayız. Bunu hiç unutmayacağız. Yoksul halkın çocuklarıyız.HDP, kadınların, çocukların, gençlerin, yaşlıların partisidir, halkın partisidir. Dolayısı ile biz de halk için çalışacağız. Yarış bitti, bundan sonra hizmet zamanı.Bizim için öteki beriki yoktur. Herkes yanımızdadır.Herkese şahsım ve eş başkanım adına saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.


 • HDP, YÜKSEKOVA,

 •     DİĞER SİYASET HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.