28 Ocak 2020 Salı | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun.:. Hakkari,Şemdinli,Çukurca
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

Şimşek'ten Babacan yanıtı: Zamanı gelince konuşuruz

10.07.2019 14:03

Eski Ekonomi Bakanı Mehmet Şimşek, Ali Babacan'ın kurmayı planladığı partide yer alıp almayacağı sorusuna, 'Zamanı gelince konuşuruz' yanıtını verdi.

AK Parti'de İstanbul seçiminin ardından hareketlilik sürüyor. Eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan'ın 8 Temmuz'da AK Parti'den istifa etmesinin ardından, yeni parti çalışmaları gündemin üst sıralarına tırmandı.

Babacan'la birlikte ismi anılan ekonomiden sorumlu eski bakanlardan Mehmet Şimşek, Reuters'ın, Babacan'la birlikte hareket edip etmeyeceği sorusuna, “Zamanı gelince konuşuruz” diye yanıt verdi.

Babacan istifa açıklamasında, “Türkiye'nin bugünü ve geleceği için yeni bir çalışma başlatmak kaçınılmaz hale gelmiştir, ben ve pek çok arkadaşım böyle bir çalışma için büyük ve tarihi bir sorumluluk hissetmekteyiz” demişti.(REUTERS)


 • Ali Babacan, Mehmet Şimşek,

 •     DİĞER SİYASET HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.