22 Mayıs 2019 Çarşamba | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun.:. Hakkari,Şemdinli,Çukurca
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

Yazar Ertuğrul’dan Yüksekova’da seminer

15.03.2019 12:23

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Yazar Dr.Halit Ertuğrul tarafından öğrencilere ‘Başarıda Moral ve Motivasyon’ isimli seminer verildi.

YÜKSEKOVAGÜNDEM

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) tarafından ‘Başarıda Moral ve Motivasyon' isimli seminer düzenlendi.

Seminerde Yazar Dr. Halit Ertuğrul konuşmacı olarak yer aldı. Yüksekova Selahattin Eyyubi Kültür Merkezi'nde düzenlenen konferansa İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.

2 seans halinde düzenlenen seminerde, Yazar Ertuğrul tarafından başarılı olmanın yolları anlatıldı. Başarılı olmak için moral ve motivasyonun önemine değinen Yazar Ertuğrul, seminerin ardından imza programı düzenledi.

Yazar Ertuğrul'un programın ardından kentten ayrılacağı belirtildi.

YAZAR DR. HALİT ERTUĞRUL KİMDİR

Adıyaman'ın Besni ilçesinin Şambayat Nahiyesinde dünyaya gelen Yazar Ertuğrul, ilkokulu doğduğu yerde, ortaokul ve öğretmen okulunu da Kırşehir'de okudu. Niğde Eğitim Enstitüsü ve Gazi Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri Bölümünü bitiren Yazar Ertuğrul, Cumhuriyet Üniversitesi, Kamu Yönetimi Bölümünde "Aile Yönetimi ve Problemleri" konusunda yüksek lisans; Sakarya Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü'nde de "Aile ve Gençlik İletişimi" konusunda doktora yaptı. Akademik çalışmalarını tamamlayan Dr. Halit Ertuğrul, çeşitli üniversitelerde yöneticilik ve öğretim üyeliği yaptı. Meslek hayatı boyunca, eğitim ve kültür alanında elliden fazla kitapları ve çok sayıda da makale ve yazıları yayınlandı. Kitapları çok sayıda ödül aldı ve çeşitli dillere çevrildi. Yayınlanan kitaplarından Kendini Arayan Adam, Düzceli Mehmet, Aysel ve Ateşte Yeşerdim gibi birçok eserleri baskı rekorları kırdı. Bundan dolayı da ‘Yılın Yazarı' seçildi. Eğitimci – yazar Dr. Halit Ertuğrul evli ve iki çocuk babasıdır.


 • YÜKSEKOVA,

 •     DİĞER YEREL HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.