14 Ekim 2019 Pazartesi | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun.:. Hakkari,Şemdinli,Çukurca
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

Yüksekova Belediyesi'nden temizlik çalışması

10.07.2019 17:05

Yüksekova Belediyesi Eş Başkanın Remziye Yaşar, belediye meclis üyeleri ve çalışanları, vatandaşlarla beraber ilçenin birçok noktasında temizlik çalışması yürüttü.

Yüksekova Belediyesi Eş Başkanı Remziye Yaşar, HDP İlçe Eş Başkanı Hüsnü Beşer, Belediye meclis üyeleri, belediye çalışanları ve vatandaşlar, çevre temizliğine dikkat çekmek ve bu konuda duyarlılık oluşturmak amacıyla ilçenin Eski Kışla ve Mezarlık Mahallerinde temizlik çalışması yürüttü.Yapılan bu çalışmanın her hafta bir mahallede yapılacağını belirten Yüksekova Belediyesi Eş Başkanı Remziye Yaşar, “Bugün farkındalık oluşturmak ve dikkat çekmek amacıyla belediye personellerimizle beraber bir temizlik kampanyası başlattık. İmkânlarımız olmayabilir ama bu kısıtlı imkânlarımızla sokaklardayız. Çevremizi temiz tutma adına, çocuklarımızı hastalıklardan koruyabilmek için, her yönüyle temiz bir Yüksekova için bugün kampanyamıza başladık. Kentimizin her yanının aslında daha güzel olabilmesi için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Küçücük bir başlangıçta olsa bir yerden başlamak gerektiğine inanıyoruz. Bütün halkımızın kendi kapılarının önünü temiz tutmaya çağırıyoruz ve temizlik konusunda her bireyin, her vatandaşımızın kendi üzerine düşeni yapmasını rica ediyoruz" dedi.


 • yüksekova belediyesii,

 •     DİĞER YEREL HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.