30 Eylül 2020 Çarşamba | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun .:. Yüksekova Haber,Şemdinli,Çukurca,Hakkari
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

Çobanoğlu ailesinden teşekkür mesajı

14.09.2020 13:15

Yüksekova'da geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Çobanoğlu ailesinin büyüklerinden Sıddık Çobanoğlu'nun ailesi, acılarını paylaşan dost ve akrabalarına yönelik teşekkür mesajı yayınladı.

Çobanoğlu ailesinin Teşekkür mesajı şöyle:

Aile büyüklerimizden Sıddık Çobanoğlu'nun vefatı nedeniyle ilk andan itibaren bizleri yalnız bırakmayarak acımızı paylaşan milletvekilleri, kanaat önderleri, Siyasi Parti Temsilcileri, STK'lar ve değerli Yüksekova Halkı başta olmak üzere, yurt dışı ve il dışından gerek telefonla arayarak gerekse sosyal medya üzerinden bizlere ulaşarak acımızı paylaşan tüm dost ve akrabalarımıza Çobanoğlu ailesi olarak şükranlarımızı iletiyoruz.

Çobanoğlu ailesi


 • Yüksekova, Çobanoğlu,

 •     DİĞER YEREL HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.