14 Temmuz 2020 Salı | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun .:. Yüksekova Haber,Şemdinli,Çukurca,Hakkari
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

Çukurca Belediyesi köylerden de çöp toplamaya başladı

26.06.2020 13:52

Hakkari'nin Çukurca Belediyesi ekipleri, belli bir program dahilinde köylerde de çöp toplamaya başladı.

Konuyla ilgili bilgi veren Çukurca Belediye Başkanı Ensar Dündar, belediyenin çevre ve temizlik ekiplerinin köylerde çevre kirliliğini önleme ve daha sağlıklı bir ortam oluşturma adına her hafta belirli günlerde çöp toplamaya başladığını söyledi. Belediye Başkanı Ensar Dündar, “Köylülerimizden büyük destek gördük. Köylülerimizin ekiplerimize gereken anlayışı göstermelerini ve yardımcı olmalarını istiyoruz. Amacımız köylerimizde çevre kirliliğini minimum düzeye indirmektir'' dedi.

Dündar, köylerde çöp toplama programına vatandaşların riayet etmesini isteyerek, “Pazartesi Narlı köyü (sabah saat 09.00), Üzümlü köyü (sabah saat 10.00), salı günü Yukarı Akkaya köyü (sabah saat 09.30), Güzeldere köyü (sabah saat 11.00), Ormanlı köyü (sabah saat 11.30), çarşamba günü Köprülü köyü (sabah saat 09.00), Gündeş köyü (sabah saat 10.30), perşembe günü Çığlı köyünde (sabah saat 09.30) çöp toplama çalışması yapılacaktır. Vatandaşlarımızın bu saatlerle riayet etmelerini rica ediyoruz” ifadelerini kullandı.


 • Çukurca,

 •     DİĞER YEREL HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.