4 Ağustos 2020 Salı | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun .:. Yüksekova Haber,Şemdinli,Çukurca,Hakkari
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

Çukurca Belediyesinden yol yapım çalışması

01.07.2020 12:25

Hakkari’nin Çukurca ilçesine bağlı Dutluca Mahallesi’nde yürütülen alt ve üst yapı çalışmaları bitme aşamasına geldi.

Konu ile ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Ensar Dündar, “Dutluca Mahallesi'nde alt ve üstyapı çalışmaları büyük ölçüde sona erdi. Son olarak Yeşil Çeşme Mahallesi'nin Kale arkası mevkiinde başlatılan ve daha önce Cumhuriyet Mahallesi'nde yapılan yol ile birleştirilmesi düşünülen 8 kilometrelik yeni yol çalışması sona erdi. Dutluca Mahallesi'nde belediye olarak başlattığımız alt ve üstyapı çalışmalarımız büyük ölçüde sona erdi. Daha önce bu bölgede tarım arazileri için yeni su kanalı, eski şebeke suyu hatlarını yenileme ve 2 kilometrelik yeni içme suyu hattı gibi projelerimizi bir bir bitirip vatandaşımızın hizmetine sunduk” dedi.


 • Çukurca,

 •     DİĞER YEREL HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.