31 Mayıs 2020 Pazar | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun .:. Yüksekova Haber,Şemdinli,Çukurca,Hakkari
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

Dezenfekte ekibi tam not aldı

21.05.2020 13:52

Hakkari Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü dezenfekte ekipleri, çalışmalarıyla halktan tam not aldı.

Hakkari Valisi ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık'ın talimatları doğrultusunda 7/24 saat esasına göre hizmet veren Hakkari Belediyesi dezenfekte ekibi, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Çarşı merkezi başta olmak üzere sokak ve caddelerde bulunan tüm iş yerlerini düzenli bir şekilde dezenfekte eden belediye ekipleri, yöre halkından tam not aldı. Hakkarili esnaf ise korona virüs belasının başladığı günden beri belediye ekiplerinin yapmış olduğu çalışmaların takdire şayan olduğunu söyledi. Esnaf, “Belediyemizin ekipleri düzenli bir şekilde gelip dezenfekte çalışmalarını yapıyorlar. Çarşı merkezi ara sokaklar ve iş yerlerini ilaçlıyorlar. Herhangi bir koku veya çevreyi rahatsız edici bir durum yok. Biz esnaf olarak belediyemizin çalışmalarından memnunuz” şeklinde konuştular.


 • Dezenfekte,

 •     DİĞER YEREL HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.