30 Eylül 2020 Çarşamba | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun .:. Yüksekova Haber,Şemdinli,Çukurca,Hakkari
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

Hakkari’de yaban keçileri şehre indi

09.09.2020 13:24

Hakkari’de yüksek dağlarda görülün yaban keçileri bu defa kent merkezinde sürü halinde görüntülendi.

Yaklaşık bir yıl önce Sümbül Dağı zirvesinde görünen ve önceki günlerde ise Hakkâri-Van girişinde görüntülenen yaban keçileri kentte gelmeye devam ediyor. Hakkari-Van girişinde bulunan Tekser-Seresola mevkiindeki dere yatağında ilerleyerek mahallenin içine doğru gelen yaban keçileri, vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

Son günlerde dağlarda durmayan yaban keçilerinin şehirde sıkça görüldüğünü belirten mahalle sakinleri, hayvanların zarar görmemesi için ilgili birimlerin takip altına alınması gerektiğini söylediler.


 • hakkari, yaban keçileri,

 •     DİĞER YEREL HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.