2 Haziran 2020 Salı | Günün Haberleri | Künye | Reklam
Yüksekova Gündem .:. Gündemden Haberiniz Olsun .:. Yüksekova Haber,Şemdinli,Çukurca,Hakkari
GÜNCEL     YEREL     EKONOMİ     DÜNYA     SPOR     KÜLTÜR-SANAT     SİYASET     TEKNOLOJİ     SAĞLIK     EĞİTİM     YÜKSEKOVA DÜĞÜNLERİ    

İmamoğlu'na VIP yasağı

06.06.2019 15:02

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 'Arkadaşlar nezaket göstermiş, oradan geçme hakkı yok' demişti.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı adayı Ekrem İmamoğlu, Trabzon'daki mitinginin ardından Giresun ve Ordu'daki programlarına gitmek için kullandığı Or-Gi Havalimanı'nda VIP kapısından alınmadı.

İmamoğlu, Trabzon'da VIP kapısını kullanmış ve ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yaptığı açıklamada, “Bana Ekrem İmamoğlu'nun benden sonra geleceğini söylediler, aslında VIP'den geçme hakkı yok. Bizim geçtiğimiz yerden geçme gibi bir durumu söz konusu değil ama arkadaşlar nezaket göstermişler ve buradan geç demişler" demişti.

İçişleri Bakanı Soylu'nun açıklamasının ardından Or-Gi Havalimanı'ndaki VIP kapısını kullanması engellenen İmamoğlu'nun Ordu'daki programına ilişkin Ordu Valiliği "Mitinglerini söz verdikleri saatte bitirmezlerse, müdahale ederiz” bildiriminde bulundu.

İmamoğlu, "Vali devlet adamlığı görevini yerine getiremedi, o koltuğu boş yere işgal ediyor” ifadelerini kullandı. (ARTIGERÇEK)


 • İmamoğlu, VİP,

 •     DİĞER SİYASET HABERLERİ
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
    1     2     3     4     5     6     7     8     9     10  
  Sitemizin Tasarımını Nasıl Buldunuz?
  Güncel
  Yerel
  Ekonomi
  Dünya
  Spor
  Kültür-Sanat
  Siyaset
  Teknoloji
  Sağlık
  Anasayfa
  Künye
  İletişim
  Reklam
  Facebook
  Twitter
  Sitene Ekle
  Yuksekovagundem.com'da yayınlanan her türlü yazı ve haber kaynak belirtilmeden kullanılamaz. Sayfalarımızda kaynak belirtilerek yayınlanan haberler ilgili kaynağa aittir ve bu haberlerin kopyalanması durumunda, tüm sorumluluk kopyalayan kişi / kuruma ait olacaktır. Başka kaynak veya gazeteden alıntı yazarlar ve site yazarlarına ait yazılardan dolayı Yüksekova Gündem sorumlu tutulamaz.